Web Content Viewer (JSR 286)

Display menu
Loading...
UCITT TUKE

Web Content Viewer (JSR 286)

Display menu
Loading...

Web Content Viewer (JSR 286)

Display menu
Loading...

Aktuality

feed icon

Fitliner Training v októbrovom vydaní PC Revue

V októbrovom vydaní časopisu PC Revue nájdete článok o nádejnom startupe Fitliner Training. Zakladateľ startupu, Peter Budzák, získal tento rok ocenenie v súťaži Mladý inovatívny podnikateľ 2016.

Viac...

Extrapolácie 2016 v Košiciach

V rámci podujatia Extrapolácie 2016 dávame do pozornosti prednášku "Budúcnosť IT v Košiciach: TOP technológie a trendy na dosah", ktorá sa bude konať 19. októbra o 14:30 v Univerzitnej knižnici TUKE. Príďte a dozviete sa na akých projektoch či s akými technológiami pracujú TOP slovenské IT firmy.

Viac...

Postupujúce startupy – 4. kolo súťaže Startup centra TUKE

Technická univerzita v Košiciach (TUKE) v spolupráci s hlavným partnerom súťaže, agentúrou Slovak Business Agency (SBA), organizovala 14. októbra 2016 vyhodnotenie 4. kola súťaže inovatívnych nápadov „Máš nápad? Prezentuj svoj startup!“. Súčasťou podujatia bolo aj vyhodnotenie startupov, ktorým končí ich pôsobenie v Startup centre TUKE v rámci pred-inkubačnej fázy.

Viac...

Finále 4. kola súťaže inovatívnych nápadov

Technická univerzita v Košiciach (TUKE) v úzkej spolupráci s hlavným partnerom súťaže, agentúrou Slovak Business Agency (SBA), organizuje 14. októbra 2016 vyhodnotenie 4. kola súťaže inovatívnych nápadov „Máš nápad? Prezentuj svoj startup!“. Súčasťou podujatia bude vyhodnotenie piatich startupov, ktorým končí ich pôsobenie v Startup centre TUKE.

Viac...

StartupAwards.sk 2016 otvorilo registrácie

Šanca pre startupy zviditeľniť sa v prestížnej súťaži Startup Awards.SK a odprezentovať svoj projekt pred vyše tisíckou investorov, podnikateľov, vývojárov a biznis lídrov pre rok 2016 je už otvorená.

Viac...

CropTech ocenený v súťaži Slovak Student Startup Cup 2016

CropTech. Smart Automation Systems získalo špeciálnu cenu v súťaži Slovak Student Startup Cup 2016. Slávnostné vyhlásenie výsledkov sa uskutočnilo 8. septembra v Bratislave. Cieľom súťaže je oceniť a podporiť mladú generáciu podnikateľov, ktorí majú inovatívne nápady.

Viac...

Košické startupy na Startup or Shutdown

Startup or Shutdown je jednodňová konferencia pre 100 vybraných startupov, ktorá dáva šancu mladým a inovatívnym ľuďom stráviť deň so skúsenými odborníkmi zo sveta financií.

Viac...

Návšteva veľvyslanca USA v SR v Startup centre TUKE

V prvom mesiaci svojej diplomatickej misie v Slovenskej republike a v rámci prvej návštevy Košíc navštívil 21. septembra 2016 Technickú univerzitu v Košiciach nový veľvyslanec Spojených štátov amerických J.E. Adam Sterling.

Viac...

<<  <   1  2  3  4  5  ...   >  >>

Web Content Viewer (JSR 286)

Display menu
Loading...
Očakávané udalosti
Budujeme mosty spolupráce medzi Slovenskom a Dánskom
26. 11. 2015 07:00 - 26. 11. 2016 16:00 — Dňa 26.11.2015 sa v priestoroch rezidencie veľvyslanca SR v Dánsku (v Kodani) uskutoční seminár a B2B rokovania „Budujeme mosty spolupráce v oblasti cleantech medzi Slovenskom a Dánskom“.

Web Content Viewer (JSR 286)

Display menu
Loading...

Podporujeme výskumné aktivity na Slovensku/Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ