Web Content Viewer (JSR 286)

Display menu
Loading...
UCITT TUKE

Web Content Viewer (JSR 286)

Display menu
Loading...

Web Content Viewer (JSR 286)

Display menu
Loading...

Aktuality

feed icon

Vedecká show na tému Svetlo a zvuk aj v Košiciach

CVTI SR organizuje v septembri sériu vedeckých show Michaela Londesborougha na tému Svetlo a zvuk v 6 slovenských mestách vrátane Košíc.

Viac...

Konferencia IT právo

Konferencia IT právo – Právna ochrana bezpečnosti v digitálnom svete spustila časovo obmedzenú zvýhodnenú registráciu.

Viac...

Nová výzva na inovačné vouchery

Podnikatelia sa môžu do 16. septembra 2016 uchádzať o inovačné vouchre na podporu spolupráce podnikateľských subjektov a vedecko – výskumných pracovísk prostredníctvom výzvy Ministerstva hospodárstva SR.

Viac...

Noc výskumníkov 2016 v Košiciach

Výročný 10. ročník festivalu vedy Európska noc výskumníkov 2016 sa bude konať 30. septembra v niekoľkých mestách Slovenska vrátane Košíc (v nákupnom centre Atrium – Optima). Minulý rok sa do festivalu vedy zapojilo viac ako 1 000 vedcov a výskumníkov, vyše 22 000 žiakov a študentov a všetkých podujatí sa zúčastnilo dovedna 177 000 návštevníkov.

Viac...

Podpora pre podnikateľov v rámci Erasmus+

Európsky program Erasmus + ponúka podporu pre začínajúcich aj skúsených podnikateľov. Aktívna účasť v programe Erasmus pre mladých podnikateľov ponúka nádejným podnikateľom prístup k širokej škále výhod pre úspešné podnikanie, alebo pre rozbehnutie nového podnikania.

Viac...

Pozvánka na ICT Proposer´s Day

V dňoch 26.-27. septembra sa v Bratislave bude konať najväčšie podujatie v rámci predsedníctva SR v Rade EÚ - ICT Proposer´s Day. Konferencia bude zameraná na networking v oblasti výskumu a inovácií v oblasti IT. Zároveň sa zameriava na program Horizont 2020 na obdobie rokov 2016-2017. Minulý rok sa konferencie zúčastnilo vyše 1000 organizácií.

Viac...

Úspech CropTech v rámci Agro Innovation Lab

Croptech. Smart Automation Systems, vyvíjajúci automatizačné systémy pre malých a stredných pestovateľov s primárnym zameraním na hydropóniu, sa umiestnili medzi TOP 5 projektami v rámci akcelerátoru Agro Innovation Lab v konkurencii takmer 170 projektov zo 49 krajín.

Viac...

Chargebrella v magazíne Quark

V augustovom čísle magazínu o vede a technike Quark sa dočítate aj o jednom z našich startupov – Chargebrelle.

Viac...

<<  <   1  2  3  4  5  ...   >  >>

Web Content Viewer (JSR 286)

Display menu
Loading...
Očakávané udalosti
Budujeme mosty spolupráce medzi Slovenskom a Dánskom
26. 11. 2015 07:00 - 26. 11. 2016 16:00 — Dňa 26.11.2015 sa v priestoroch rezidencie veľvyslanca SR v Dánsku (v Kodani) uskutoční seminár a B2B rokovania „Budujeme mosty spolupráce v oblasti cleantech medzi Slovenskom a Dánskom“.

Web Content Viewer (JSR 286)

Display menu
Loading...

Podporujeme výskumné aktivity na Slovensku/Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ