Web Content Viewer (JSR 286)

Display menu
Loading...
UCITT TUKE

Web Content Viewer (JSR 286)

Display menu
Loading...

Web Content Viewer (JSR 286)

Display menu
Loading...

Aktuality

feed icon

Pozvánka na Future Match v rámci veľtrhu CeBIT v Hannoveri

Future Match sa koná v rámci veľtrhu CeBIT, ktorý je jedným z najväčších kooperačných podujatí v Európe. V roku 2016 sa ho zúčastnilo 277 firiem a výskumno-vývojových inštitúcií z 30 krajín, ktoré absolvovali vyše 1000 stretnutí. Tento rok sa bude konať už po 19. krát.

Viac...

Nový magazín Green Business Revue píše o Chargebrelle

V magazíne Green Business Revue s témou čísla „Sme krajina startupov“ vyšiel článok aj o košickom startupe Chargebrella.

Viac...

Získajte jednu z 500 voľných vstupeniek na Pioneers Festival vo Viedni

V rámci programu Pioneers500 môžu startupy v rannom štádiu vývoja získať jednu z 500 voľných vstupeniek na Pioneers Festival, ktorý sa bude konať 1. a 2. júna 2017 vo Viedni.

Viac...

Košický startup HoneyLog v decembrovom vydaní časopisu PC Revue

V decembrovom vydaní časopisu PC Revue nájdete článok o startupe HoneyLog. Viac sa o ňom môžete dozvedieť na našej stránke v časti „Startupy“.

Viac...

Možnosti podpory Úradu priemyselného vlastníctva SR

Dňa 15. decembra pripravilo Startup centrum TUKE v rámci akceleračného programu pre startupy školenie zamerané na oblasť ochrany duševného vlastníctva.

Viac...

Podpora pre startupy od Európskej komisie

V Európe nemožno hovoriť o nedostatku inovačných nápadov a podnikateľského ducha. Mnoho nových spoločností však neprežije prvé kritické roky. Európska komisia chce preto pomôcť začínajúcim podnikom naplno rozvinúť inovačné možnosti.

Viac...

Školenie na tému ochrana duševného vlastníctva

Dňa 15. decembra v čase od 9:30 do 11:00 pripravuje Startup centrum TUKE v rámci akceleračného programu pre startupy školenie zamerané na oblasť ochrany duševného vlastníctva.

Viac...

Virtuálna realita v Startup Centre TUKE

V mene tímu VIZUALIZACKY Vás pozývame 14. decembra od 16:00 do 20:00 na prezentáciu súčasných trendov vo svete virtuálnej reality Virtual Reality MEETUP do priestorov Startup centra TUKE (budova Centra technologických inovácií, Park Komenského 10, areál TUKE).

Viac...

<<  <   ...  6  7  8  9  10   >  >>

Web Content Viewer (JSR 286)

Display menu
Loading...

Podporujeme výskumné aktivity na Slovensku/Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ