Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...
UCITT TUKE

Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...

Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...

Aktuality

feed icon

Chargebrella v marcovom vydaní PC Revue

V marcovom čísle časopisu PC Revue sa v rubrike „Predstavujeme slovenské startupy“ dočítate o projekte Chargebrella. Viac sa o ňom môžete dozvedieť na našej stránke v časti „Startupy – Inkubátor TUKE“.

Viac...

Inovatívny čin roka 2016

Ministerstvo hospodárstva SR vyhlásilo 1. marca 2017 10.ročník súťaže o Cenu ministra hospodárstva SR „Inovatívny čin roka 2016„. Cieľom súťaže je upozorniť širokú verejnosť na zaujímavé inovačné aktivity slovenských podnikateľov.

Viac...

Európska súťaž sociálnych inovácií

Európska komisia hľadá inšpiratívne myšlienky, ktoré pomáhajú budovať inkluzívnu spoločnosť prostredníctvom sociálnych inovácií.

Viac...

Aktuálne informácie pre účastníkov Horizontu 2020

Najnovšie opatrenia Európskej komisie predstavil 27. 2. 2017 komisár pre vedu, výskum a inovácie Carlos Moedas na stretnutí s členmi Európskeho parlamentu, Európskeho súdneho dvoru audítorov a hlavnými výskumnými a inovačnými organizáciami. Balíček nových opatrení sa týka pravidiel financovania, ktoré budú redukovať administratívne náklady účastníkov a pomáhať predchádzať chybám v účtovníctve.

Viac...

13 opatrení na podporu slovenských univerzít a vedy na rok 2017

Zoznam úloh ministerstva na rok 2017 (prevzaté z Akčného plánu Národného programu rozvoja výchovy a vzdelávania na rok 2017)

Viac...

Predveďte zástupcom podnikateľského sektora svoj špičkový vedecký tím, aktuálne riešené projekty a hotové technické riešenia na podujatí Trans Tech Burza 2017

Predveďte zástupcom podnikateľského sektora svoj špičkový vedecký tím, aktuálne riešené projekty a hotové technické riešenia na podujatí Trans Tech Burza 2017, ktoré sa bude konať 10.5.2017 ako súčasť TechSummit & Gadget Expo Bratislava 2017 (10. – 11.5.2017, hotel Saffron, Bratislava). Cieľom Trans Tech Burzy je prepojiť ponuky a požiadavky vedeckovýskumnej a súkromnej sféry sprevádzané prenosom konkrétnych technológií a poznatkov.

Viac...

Startup centrum TUKE hosťom Rádia Regina

2. marca boli hosťami Magazínu Rádia Regina Východ dva z našich startupov – FitlinerTraining a Enterprise IoTNET z TUKE spolu s riaditeľom UCITT-u doc. Františkom Jakabom.

Viac...

Prezentácia v rámci jarného kola Dňa kariéry 2017

V stredu 1. marca 2017 sa v priestoroch Univerzitnej knižnice TUKE konal 11. ročník veľtrhu pracovných príležitostí – Deň kariéry. Podujatie bolo určené študentom, ktorí sa v rámci expozičných stánkov 19 vystavovateľov mohli oboznámiť s možnosťami profesionálneho uplatnenia v praxi a vybrať si z pracovných ponúk rôzneho charakteru.

Viac...

<<  <   ...  4  5  6  7  8  ...   >  >>

Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...

Podporujeme výskumné aktivity na Slovensku/Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ