Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...
UCITT TUKE

Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...

Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...

Aktuality

feed icon

TV Košice: Mladí Košičania majú svetové nápady

8.marca.2017 | TV Košice pripravila reportáž o Startup centre TUKE a aktuálnom 5. kole súťaže inovatívnych nápadov.

Viac...

Príručka vynálezcu – od vynálezu ku komerčnému produktu

Európsky patentový úrad (EPO) na svojich stránkach zverejnil sprievodcu ako premeniť vynález na komerčný produkt.

Viac...

Chargebrella v marcovom vydaní PC Revue

V marcovom čísle časopisu PC Revue sa v rubrike „Predstavujeme slovenské startupy“ dočítate o projekte Chargebrella. Viac sa o ňom môžete dozvedieť na našej stránke v časti „Startupy – Inkubátor TUKE“.

Viac...

Inovatívny čin roka 2016

Ministerstvo hospodárstva SR vyhlásilo 1. marca 2017 10.ročník súťaže o Cenu ministra hospodárstva SR „Inovatívny čin roka 2016„. Cieľom súťaže je upozorniť širokú verejnosť na zaujímavé inovačné aktivity slovenských podnikateľov.

Viac...

Európska súťaž sociálnych inovácií

Európska komisia hľadá inšpiratívne myšlienky, ktoré pomáhajú budovať inkluzívnu spoločnosť prostredníctvom sociálnych inovácií.

Viac...

Aktuálne informácie pre účastníkov Horizontu 2020

Najnovšie opatrenia Európskej komisie predstavil 27. 2. 2017 komisár pre vedu, výskum a inovácie Carlos Moedas na stretnutí s členmi Európskeho parlamentu, Európskeho súdneho dvoru audítorov a hlavnými výskumnými a inovačnými organizáciami. Balíček nových opatrení sa týka pravidiel financovania, ktoré budú redukovať administratívne náklady účastníkov a pomáhať predchádzať chybám v účtovníctve.

Viac...

13 opatrení na podporu slovenských univerzít a vedy na rok 2017

Zoznam úloh ministerstva na rok 2017 (prevzaté z Akčného plánu Národného programu rozvoja výchovy a vzdelávania na rok 2017)

Viac...

Predveďte zástupcom podnikateľského sektora svoj špičkový vedecký tím, aktuálne riešené projekty a hotové technické riešenia na podujatí Trans Tech Burza 2017

Predveďte zástupcom podnikateľského sektora svoj špičkový vedecký tím, aktuálne riešené projekty a hotové technické riešenia na podujatí Trans Tech Burza 2017, ktoré sa bude konať 10.5.2017 ako súčasť TechSummit & Gadget Expo Bratislava 2017 (10. – 11.5.2017, hotel Saffron, Bratislava). Cieľom Trans Tech Burzy je prepojiť ponuky a požiadavky vedeckovýskumnej a súkromnej sféry sprevádzané prenosom konkrétnych technológií a poznatkov.

Viac...

<<  <   ...  4  5  6  7  8  ...   >  >>

Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...

Podporujeme výskumné aktivity na Slovensku/Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ