Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...
UCITT TUKE

Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...

Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...

Aktuality

feed icon

Deň otvorených dverí pre študentov z Ukrajiny

Technická univerzita v Košiciach po prvýkrát vo svojej histórii zorganizovala dňa 28. februára 2017 Deň otvorených dverí (DOD) pre záujemcov o štúdium z Ukrajiny.

Viac...

Startup centrum TUKE v správach RTVS

17. február | V spravodajskej relácii RTVS prezentovalo Startup centrum TUKE svoju činnosť ako aj informácie o aktuálnom 5. kole súťaže inovatívnych nápadov Máš nápad? Prezentuj svoj startup!.

Viac...

5. kolo súťaže inovatívnych nápadov v Magazíne KSK

Startup centrum TUKE dostalo priestor v aktuálnom vydaní Magazínu KSK. Z krátkej reportáže sa dozviete o aktuálnom 5. kole súťaže inovatívnych nápadov Máš nápad? Prezentuj svoj startup!, o činnosti centra ako aj o pripravovanom návrhu podpory centra zo strany KSK. V reportáži boli predstavené aj niektoré z našich startupov – CEELABS, Chargebrella a VIZUALIZACKY.

Viac...

Seminár s The Studio / KPMG

V rámci akceleračného programu pre startupy sme v spolupráci so The Studio spoločnosti KPMG pripravili seminár zameraný na rozvoj kompetencií startupistov v oblasti prezentácie, marketingu a komunikácie.

Viac...

Návšteva z Óbuda University v Budapešti

Dňa 14. februára 2017 navštívilo Technickú univerzitu nové vedenie Óbuda University v Budapešti. Cieľom návštevy bolo vzájomné oboznámenie sa s potenciálom oboch univerzít a spolupráci nielen v oblasti vzdelávania, ale aj vo výskume, vývoji a inováciách.

Viac...

VIZUALIZACKY v prvom vydaní PC Revue v roku 2017

V prvom vydaní časopisu PC Revue roku 2017 nájdete článok o spoločnosti VIZUALIZACKY. Viac sa o ňom môžete dozvedieť na našej stránke v časti „Startupy – Inkubátor TUKE“.

Viac...

Publikácie pre podnikateľov – Fondy EÚ 2014 až 2020

Úrad podpredsedu vlády Slovenskej republiky pre investície a informatizáciu a Úrad vlády SR a Slovenská obchodná a priemyselná komora pripravili publikáciu „Podnikatelia a fondy EÚ na roky 2014 – 2020“. Nájdete v nej bližšie informácie k EŠIF ako aj cezhraničným programom Interreg.

Viac...

International B2B Software Days vo Viedni

Štvrtý ročník prestížneho podujatia International B2B Software Days, tentokrát so zameraním na budúcnosť digitálneho podnikania, sa bude konať 25.- 26. apríla 2017 vo Viedni.

Viac...

<<  <   ...  5  6  7  8  9  ...   >  >>

Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...

Podporujeme výskumné aktivity na Slovensku/Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ