Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...
UCITT TUKE

Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...

Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...

Aktuality

feed icon

Aktuálne informácie pre účastníkov Horizontu 2020

Najnovšie opatrenia Európskej komisie predstavil 27. 2. 2017 komisár pre vedu, výskum a inovácie Carlos Moedas na stretnutí s členmi Európskeho parlamentu, Európskeho súdneho dvoru audítorov a hlavnými výskumnými a inovačnými organizáciami. Balíček nových opatrení sa týka pravidiel financovania, ktoré budú redukovať administratívne náklady účastníkov a pomáhať predchádzať chybám v účtovníctve.

Viac...

13 opatrení na podporu slovenských univerzít a vedy na rok 2017

Zoznam úloh ministerstva na rok 2017 (prevzaté z Akčného plánu Národného programu rozvoja výchovy a vzdelávania na rok 2017)

Viac...

Predveďte zástupcom podnikateľského sektora svoj špičkový vedecký tím, aktuálne riešené projekty a hotové technické riešenia na podujatí Trans Tech Burza 2017

Predveďte zástupcom podnikateľského sektora svoj špičkový vedecký tím, aktuálne riešené projekty a hotové technické riešenia na podujatí Trans Tech Burza 2017, ktoré sa bude konať 10.5.2017 ako súčasť TechSummit & Gadget Expo Bratislava 2017 (10. – 11.5.2017, hotel Saffron, Bratislava). Cieľom Trans Tech Burzy je prepojiť ponuky a požiadavky vedeckovýskumnej a súkromnej sféry sprevádzané prenosom konkrétnych technológií a poznatkov.

Viac...

Startup centrum TUKE hosťom Rádia Regina

2. marca boli hosťami Magazínu Rádia Regina Východ dva z našich startupov – FitlinerTraining a Enterprise IoTNET z TUKE spolu s riaditeľom UCITT-u doc. Františkom Jakabom.

Viac...

Prezentácia v rámci jarného kola Dňa kariéry 2017

V stredu 1. marca 2017 sa v priestoroch Univerzitnej knižnice TUKE konal 11. ročník veľtrhu pracovných príležitostí – Deň kariéry. Podujatie bolo určené študentom, ktorí sa v rámci expozičných stánkov 19 vystavovateľov mohli oboznámiť s možnosťami profesionálneho uplatnenia v praxi a vybrať si z pracovných ponúk rôzneho charakteru.

Viac...

Deň otvorených dverí pre študentov z Ukrajiny

Technická univerzita v Košiciach po prvýkrát vo svojej histórii zorganizovala dňa 28. februára 2017 Deň otvorených dverí (DOD) pre záujemcov o štúdium z Ukrajiny.

Viac...

Startup centrum TUKE v správach RTVS

17. február | V spravodajskej relácii RTVS prezentovalo Startup centrum TUKE svoju činnosť ako aj informácie o aktuálnom 5. kole súťaže inovatívnych nápadov Máš nápad? Prezentuj svoj startup!.

Viac...

5. kolo súťaže inovatívnych nápadov v Magazíne KSK

Startup centrum TUKE dostalo priestor v aktuálnom vydaní Magazínu KSK. Z krátkej reportáže sa dozviete o aktuálnom 5. kole súťaže inovatívnych nápadov Máš nápad? Prezentuj svoj startup!, o činnosti centra ako aj o pripravovanom návrhu podpory centra zo strany KSK. V reportáži boli predstavené aj niektoré z našich startupov – CEELABS, Chargebrella a VIZUALIZACKY.

Viac...

<<  <   ...  5  6  7  8  9  ...   >  >>

Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...

Podporujeme výskumné aktivity na Slovensku/Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ