Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...
UCITT TUKE

Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...

Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...

Aktuality

feed icon

Pozvánka na školenie v spolupráci s The Studio / KPMG

V rámci akceleračného programu pre startupy si Vás dovoľujem pozvať na ďalšie vzdelávanie, ktoré pripravujeme v spolupráci so Startup Studiom spoločnosti KPMG.

Viac...

Zodpovedný výskum a inovácie pri implementácii vo výskume

Chceli by ste zvýšiť svoje šance na výhru výskumných projektov financovaných z EÚ? Chceli by ste zvýšiť impact factor vášho výskumu? Chceli by ste sa podieľať na vývoji stratégie pre zodpovedný výskum a inovácie na Slovensku?

Viac...

Výzva projektu INCOMERA 2017

Bola otvorená ďalšia výzva projektu INCOMERA 2017, ktorý je súčasťou programu ERA-NET v 7. RP Európskej únie. Zmyslom tohto projektu je zvýšiť úroveň spolupráce a kooperácie krajín Európskej únie, ich národných a regionálnych programov v oblasti NMP (Nanosciences, Nanotechnologies, Materials and new Production Technologies).

Viac...

Startupy sa odprezentovali zástupcom významných inštitúcií

V podvečer 31. januára navštívila TUKE delegácia pozostávajúca zo zástupcov Medzinárodného menového fondu, Ministerstva financií SR a Úradu vlády SR. V rámci programu dostalo priestor na prezentáciu aj niekoľko startupov.

Viac...

Akceleračný program na podporu startupov

Startup centrum TUKE podporuje startupy, ktoré prejdú výberom v rámci súťaže inovatívnych nápadov „Máš nápad? Prezentuj svoj startup!“. Prostredníctvom akceleračného programu poskytuje napríklad konzultačné služby, špecializované odborné poradenstvo a pomáha pri hľadaní investora. Cieľom týchto aktivít, je urýchliť a zefektívniť vývoj inovatívneho nápadu do podoby zrelého biznis plánu. V roku 2016 zorganizovalo Startup centrum TUKE viacero vzdelávacích aktivít, ktorých sa zúčastnili startupy, ktoré uspeli v 3. a 4. kole súťaže inovatívnych nápadov.

Viac...

Technology Cooperation days 2017

Slovak Business Agency v spolupráci s nemeckým partnerom siete Enterprise Europe Network si Vás dovoľujú pozvať na Kooperačné podujatie Technology Cooperation days 2017, zamerané najmä na integrovaný priemysel, energiu, Industry 4.0, inteligentné materiály a krytiny, energetickú efektívnosť a príbuzné sektory.

Viac...

5. kolo súťaže inovatívnych nápadov

Súťaž pre startupy: „Máš nápad? Prezentuj svoj startup!“ prezentácia 3. ročník Máte nápad, ktorý chcete ďalej rozvíjať? Je váš projekt v štádiu, kedy je pripravený na rýchly rast a potrebuje na to vhodné podmienky?

Viac...

L'Oréal ocení dve slovenské vedkyne

L'Oréal v spolupráci s UNESCO, SAV a Slovenskou organizáciou pre výskumné a vývojové aktivity predstavujú slovenskú edíciu unikátneho programu na podporu mladých a nádejných vedkýň "L'Oréal-UNESCO For Women in Science", ktorý už 18 rokov podporuje talentované vedkyne po celom svete. Dve vybrané slovenské vedkyne si rozdelia sumu 10 000 EUR na podporu ich profesionálnej kariéry.

Viac...

<<  <   ...  6  7  8  9  10   >  >>

Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...

Podporujeme výskumné aktivity na Slovensku/Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ