Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...
UCITT TUKE

Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...

Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...

Aktuality

feed icon

Publikácie pre podnikateľov – Fondy EÚ 2014 až 2020

Úrad podpredsedu vlády Slovenskej republiky pre investície a informatizáciu a Úrad vlády SR a Slovenská obchodná a priemyselná komora pripravili publikáciu „Podnikatelia a fondy EÚ na roky 2014 – 2020“. Nájdete v nej bližšie informácie k EŠIF ako aj cezhraničným programom Interreg.

Viac...

International B2B Software Days vo Viedni

Štvrtý ročník prestížneho podujatia International B2B Software Days, tentokrát so zameraním na budúcnosť digitálneho podnikania, sa bude konať 25.- 26. apríla 2017 vo Viedni.

Viac...

Pozvánka na školenie v spolupráci s The Studio / KPMG

V rámci akceleračného programu pre startupy si Vás dovoľujem pozvať na ďalšie vzdelávanie, ktoré pripravujeme v spolupráci so Startup Studiom spoločnosti KPMG.

Viac...

Zodpovedný výskum a inovácie pri implementácii vo výskume

Chceli by ste zvýšiť svoje šance na výhru výskumných projektov financovaných z EÚ? Chceli by ste zvýšiť impact factor vášho výskumu? Chceli by ste sa podieľať na vývoji stratégie pre zodpovedný výskum a inovácie na Slovensku?

Viac...

Výzva projektu INCOMERA 2017

Bola otvorená ďalšia výzva projektu INCOMERA 2017, ktorý je súčasťou programu ERA-NET v 7. RP Európskej únie. Zmyslom tohto projektu je zvýšiť úroveň spolupráce a kooperácie krajín Európskej únie, ich národných a regionálnych programov v oblasti NMP (Nanosciences, Nanotechnologies, Materials and new Production Technologies).

Viac...

Startupy sa odprezentovali zástupcom významných inštitúcií

V podvečer 31. januára navštívila TUKE delegácia pozostávajúca zo zástupcov Medzinárodného menového fondu, Ministerstva financií SR a Úradu vlády SR. V rámci programu dostalo priestor na prezentáciu aj niekoľko startupov.

Viac...

Akceleračný program na podporu startupov

Startup centrum TUKE podporuje startupy, ktoré prejdú výberom v rámci súťaže inovatívnych nápadov „Máš nápad? Prezentuj svoj startup!“. Prostredníctvom akceleračného programu poskytuje napríklad konzultačné služby, špecializované odborné poradenstvo a pomáha pri hľadaní investora. Cieľom týchto aktivít, je urýchliť a zefektívniť vývoj inovatívneho nápadu do podoby zrelého biznis plánu. V roku 2016 zorganizovalo Startup centrum TUKE viacero vzdelávacích aktivít, ktorých sa zúčastnili startupy, ktoré uspeli v 3. a 4. kole súťaže inovatívnych nápadov.

Viac...

Technology Cooperation days 2017

Slovak Business Agency v spolupráci s nemeckým partnerom siete Enterprise Europe Network si Vás dovoľujú pozvať na Kooperačné podujatie Technology Cooperation days 2017, zamerané najmä na integrovaný priemysel, energiu, Industry 4.0, inteligentné materiály a krytiny, energetickú efektívnosť a príbuzné sektory.

Viac...

<<  <   ...  6  7  8  9  10   >  >>

Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...

Podporujeme výskumné aktivity na Slovensku/Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ