Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...
UCITT TUKE

Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...

Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...

Aktuality

feed icon

Seminár s The Studio / KPMG

V rámci akceleračného programu pre startupy sme v spolupráci so The Studio spoločnosti KPMG pripravili seminár zameraný na rozvoj kompetencií startupistov v oblasti prezentácie, marketingu a komunikácie.

Viac...

Návšteva z Óbuda University v Budapešti

Dňa 14. februára 2017 navštívilo Technickú univerzitu nové vedenie Óbuda University v Budapešti. Cieľom návštevy bolo vzájomné oboznámenie sa s potenciálom oboch univerzít a spolupráci nielen v oblasti vzdelávania, ale aj vo výskume, vývoji a inováciách.

Viac...

VIZUALIZACKY v prvom vydaní PC Revue v roku 2017

V prvom vydaní časopisu PC Revue roku 2017 nájdete článok o spoločnosti VIZUALIZACKY. Viac sa o ňom môžete dozvedieť na našej stránke v časti „Startupy – Inkubátor TUKE“.

Viac...

Publikácie pre podnikateľov – Fondy EÚ 2014 až 2020

Úrad podpredsedu vlády Slovenskej republiky pre investície a informatizáciu a Úrad vlády SR a Slovenská obchodná a priemyselná komora pripravili publikáciu „Podnikatelia a fondy EÚ na roky 2014 – 2020“. Nájdete v nej bližšie informácie k EŠIF ako aj cezhraničným programom Interreg.

Viac...

International B2B Software Days vo Viedni

Štvrtý ročník prestížneho podujatia International B2B Software Days, tentokrát so zameraním na budúcnosť digitálneho podnikania, sa bude konať 25.- 26. apríla 2017 vo Viedni.

Viac...

Pozvánka na školenie v spolupráci s The Studio / KPMG

V rámci akceleračného programu pre startupy si Vás dovoľujem pozvať na ďalšie vzdelávanie, ktoré pripravujeme v spolupráci so Startup Studiom spoločnosti KPMG.

Viac...

Zodpovedný výskum a inovácie pri implementácii vo výskume

Chceli by ste zvýšiť svoje šance na výhru výskumných projektov financovaných z EÚ? Chceli by ste zvýšiť impact factor vášho výskumu? Chceli by ste sa podieľať na vývoji stratégie pre zodpovedný výskum a inovácie na Slovensku?

Viac...

Výzva projektu INCOMERA 2017

Bola otvorená ďalšia výzva projektu INCOMERA 2017, ktorý je súčasťou programu ERA-NET v 7. RP Európskej únie. Zmyslom tohto projektu je zvýšiť úroveň spolupráce a kooperácie krajín Európskej únie, ich národných a regionálnych programov v oblasti NMP (Nanosciences, Nanotechnologies, Materials and new Production Technologies).

Viac...

<<  <   ...  6  7  8  9  10   >  >>

Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...

Podporujeme výskumné aktivity na Slovensku/Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ