Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...
UCITT TUKE

Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...

Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...

Aktuality

feed icon

Startupy sa odprezentovali zástupcom významných inštitúcií

V podvečer 31. januára navštívila TUKE delegácia pozostávajúca zo zástupcov Medzinárodného menového fondu, Ministerstva financií SR a Úradu vlády SR. V rámci programu dostalo priestor na prezentáciu aj niekoľko startupov.

Viac...

Akceleračný program na podporu startupov

Startup centrum TUKE podporuje startupy, ktoré prejdú výberom v rámci súťaže inovatívnych nápadov „Máš nápad? Prezentuj svoj startup!“. Prostredníctvom akceleračného programu poskytuje napríklad konzultačné služby, špecializované odborné poradenstvo a pomáha pri hľadaní investora. Cieľom týchto aktivít, je urýchliť a zefektívniť vývoj inovatívneho nápadu do podoby zrelého biznis plánu. V roku 2016 zorganizovalo Startup centrum TUKE viacero vzdelávacích aktivít, ktorých sa zúčastnili startupy, ktoré uspeli v 3. a 4. kole súťaže inovatívnych nápadov.

Viac...

Technology Cooperation days 2017

Slovak Business Agency v spolupráci s nemeckým partnerom siete Enterprise Europe Network si Vás dovoľujú pozvať na Kooperačné podujatie Technology Cooperation days 2017, zamerané najmä na integrovaný priemysel, energiu, Industry 4.0, inteligentné materiály a krytiny, energetickú efektívnosť a príbuzné sektory.

Viac...

5. kolo súťaže inovatívnych nápadov

Súťaž pre startupy: „Máš nápad? Prezentuj svoj startup!“ prezentácia 3. ročník Máte nápad, ktorý chcete ďalej rozvíjať? Je váš projekt v štádiu, kedy je pripravený na rýchly rast a potrebuje na to vhodné podmienky?

Viac...

L'Oréal ocení dve slovenské vedkyne

L'Oréal v spolupráci s UNESCO, SAV a Slovenskou organizáciou pre výskumné a vývojové aktivity predstavujú slovenskú edíciu unikátneho programu na podporu mladých a nádejných vedkýň "L'Oréal-UNESCO For Women in Science", ktorý už 18 rokov podporuje talentované vedkyne po celom svete. Dve vybrané slovenské vedkyne si rozdelia sumu 10 000 EUR na podporu ich profesionálnej kariéry.

Viac...

SEMINÁR v PREŠOVE – Ako ušetriť na daňových odpočtoch

Ak vo svojej firme vyrábate funkčné prototypy, venujete sa vývoju nových materiálov, výrobkov, zariadení a pod., príďte sa dozvedieť viac o možnostiach odpočtu nákladov na tieto aktivity z daní. Seminár organizuje 16. februára vo svojich priestoroch Regionálne poradenské a informačné centrum (RPIC) Prešov.

Viac...

WE4STARTUPS CYBERSECURITY WORKSHOP vo Washingtone D.C.

Slovak Business Agency (SBA) v spolupráci s Veľvyslanectvom SR vo Washingtone ponúkajú možnosť zúčastniť sa podujatia v oblasti cybersecurity.

Viac...

Zmeny pre startupy a podnikateľov 2017

Začiatok nového roka prináša novinku – novú právnu formu pre startupy – jednoduchú spoločnosť na akcie. Viaceré zmeny čakajú aj malých a stredných podnikateľov.

Viac...

<<  <   ...  6  7  8  9  10   >  >>

Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...

Podporujeme výskumné aktivity na Slovensku/Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ