Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...
UCITT TUKE

Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...

Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...

Aktuality

feed icon

5. kolo súťaže inovatívnych nápadov

Súťaž pre startupy: „Máš nápad? Prezentuj svoj startup!“ prezentácia 3. ročník Máte nápad, ktorý chcete ďalej rozvíjať? Je váš projekt v štádiu, kedy je pripravený na rýchly rast a potrebuje na to vhodné podmienky?

Viac...

L'Oréal ocení dve slovenské vedkyne

L'Oréal v spolupráci s UNESCO, SAV a Slovenskou organizáciou pre výskumné a vývojové aktivity predstavujú slovenskú edíciu unikátneho programu na podporu mladých a nádejných vedkýň "L'Oréal-UNESCO For Women in Science", ktorý už 18 rokov podporuje talentované vedkyne po celom svete. Dve vybrané slovenské vedkyne si rozdelia sumu 10 000 EUR na podporu ich profesionálnej kariéry.

Viac...

SEMINÁR v PREŠOVE – Ako ušetriť na daňových odpočtoch

Ak vo svojej firme vyrábate funkčné prototypy, venujete sa vývoju nových materiálov, výrobkov, zariadení a pod., príďte sa dozvedieť viac o možnostiach odpočtu nákladov na tieto aktivity z daní. Seminár organizuje 16. februára vo svojich priestoroch Regionálne poradenské a informačné centrum (RPIC) Prešov.

Viac...

WE4STARTUPS CYBERSECURITY WORKSHOP vo Washingtone D.C.

Slovak Business Agency (SBA) v spolupráci s Veľvyslanectvom SR vo Washingtone ponúkajú možnosť zúčastniť sa podujatia v oblasti cybersecurity.

Viac...

Zmeny pre startupy a podnikateľov 2017

Začiatok nového roka prináša novinku – novú právnu formu pre startupy – jednoduchú spoločnosť na akcie. Viaceré zmeny čakajú aj malých a stredných podnikateľov.

Viac...

Pozvánka na Future Match v rámci veľtrhu CeBIT v Hannoveri

Future Match sa koná v rámci veľtrhu CeBIT, ktorý je jedným z najväčších kooperačných podujatí v Európe. V roku 2016 sa ho zúčastnilo 277 firiem a výskumno-vývojových inštitúcií z 30 krajín, ktoré absolvovali vyše 1000 stretnutí. Tento rok sa bude konať už po 19. krát.

Viac...

Nový magazín Green Business Revue píše o Chargebrelle

V magazíne Green Business Revue s témou čísla „Sme krajina startupov“ vyšiel článok aj o košickom startupe Chargebrella.

Viac...

Získajte jednu z 500 voľných vstupeniek na Pioneers Festival vo Viedni

V rámci programu Pioneers500 môžu startupy v rannom štádiu vývoja získať jednu z 500 voľných vstupeniek na Pioneers Festival, ktorý sa bude konať 1. a 2. júna 2017 vo Viedni.

Viac...

<<  <   ...  6  7  8  9  10   >  >>

Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...

Podporujeme výskumné aktivity na Slovensku/Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ