Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...
UCITT TUKE

Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...

Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...

Aktuality

feed icon

Košický startup HoneyLog v decembrovom vydaní časopisu PC Revue

V decembrovom vydaní časopisu PC Revue nájdete článok o startupe HoneyLog. Viac sa o ňom môžete dozvedieť na našej stránke v časti „Startupy“.

Viac...

Možnosti podpory Úradu priemyselného vlastníctva SR

Dňa 15. decembra pripravilo Startup centrum TUKE v rámci akceleračného programu pre startupy školenie zamerané na oblasť ochrany duševného vlastníctva.

Viac...

Podpora pre startupy od Európskej komisie

V Európe nemožno hovoriť o nedostatku inovačných nápadov a podnikateľského ducha. Mnoho nových spoločností však neprežije prvé kritické roky. Európska komisia chce preto pomôcť začínajúcim podnikom naplno rozvinúť inovačné možnosti.

Viac...

Školenie na tému ochrana duševného vlastníctva

Dňa 15. decembra v čase od 9:30 do 11:00 pripravuje Startup centrum TUKE v rámci akceleračného programu pre startupy školenie zamerané na oblasť ochrany duševného vlastníctva.

Viac...

Virtuálna realita v Startup Centre TUKE

V mene tímu VIZUALIZACKY Vás pozývame 14. decembra od 16:00 do 20:00 na prezentáciu súčasných trendov vo svete virtuálnej reality Virtual Reality MEETUP do priestorov Startup centra TUKE (budova Centra technologických inovácií, Park Komenského 10, areál TUKE).

Viac...

Nový formát <Beat IT!> už 8. decembra v Košiciach

Katedra počítačov a informatiky FEI TUKE pozýva 8. decembra od 16.00 na Beat_IT do priestorov Auly Maxima (TUKE). Ide o nový formát akcie zameraný na hľadanie inovatívnych riešení v oblasti IT.

Viac...

V novembrovom vydaní časopisu PC Revue vyšiel článok o CEELABS.

„CEELABS je nielen dynamicky sa rozvíjajúcim startupom, ale v prvom rade príkladom úspešného prepojenia vedecko-výskumných aktivít s praxou. Tím pozostávajúci zo špecialistov a výskumníkov pôsobiacich v Laboratóriu počítačových sietí (CNL) na Technickej univerzite v Košiciach využil správnu chvíľu a zareagoval na prázdne miesto na trhu v oblasti novovznikajúceho trendu Internetu vecí.“

Viac...

Výstupy z konferencie v oblasti výskumu a inovácií

23. novembra 2016 sa v Bruseli uskutočnila konferencia Spreading excellence and crossing the innovation divide. Ide o jedinú prezidentskú konferenciu v oblasti výskumu a inovácií, ktorá sa nekonala na území Slovenska.

Viac...

<<  <   ...  6  7  8  9  10   >  >>

Prehliadač webového obsahu (JSR 286)

Zobraziť ponuku
Načítavanie...

Podporujeme výskumné aktivity na Slovensku/Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ